O Firmie

Kim jesteśmy

INERCON Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest firmą doradczą działającą na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw prowadzących działalność w różnych gałęziach gospodarki.

Nasza działalność koncentruje się na wyspecjalizowanym doradztwie ekonomiczno-finansowym, wspieraniu zarządzania projektami inwestycyjnymi oraz rozwijaniu międzynarodowej współpracy biznesowej poprzez kooperację i inwestycje bezpośrednie. W szczególności posiadamy doświadczenie w realizacji projektów związanych z energetyką konwencjonalną (ciepłownictwo, energia elektryczna, gazownictwo) i odnawialną oraz gospodarką odpadami.

INERCON Sp. z o.o. jest polskim partnerem w międzynarodowych konsorcjach, które realizują projekty naukowo-badawcze finansowane z 5. oraz 6. Programu Ramowego Unii Europejskiej. Przez wiele lat wspieraliśmy polskie przedsiębiorstwa uczestniczące w Międzynarodowych Targach Lipskich i jako partner byliśmy współorganizatorem Międzynarodowego Forum Kooperacji, odbywającego się w ramach targów enertec i TerraTec w Lipsku. Zorganizowaliśmy szereg szkoleń i seminariów skierowanych do samorządów terytorialnych, przedsiębiorstw infrastrukturalnych, podmiotów sektora komunalnego oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Z ramienia Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie uczestniliśmy w konsultacjach projektów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz Regionalnych Programów Operacyjnych w częściach dotyczących wsparcia dla energetyki.

Misja i strategia

Naszą misją jest: "Zmieniamy wiedzę w wartościowe rozwiązania biznesowe”
Nasze cele strategiczne wynikające z misji realizujemy w oparciu o:
  • Solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną
  • Doświadczenie w działalności międzynarodowej
  • Specjalizację w dziedzinach infrastruktury i energetyki
  • Sprawność działania i kompleksowość świadczonych usług
  • Współpracę z partnerami zewnętrznymi posiadającymi najwyższe kwalifikacje w swoich dziedzinach

System zarządzania jakością w firmie doradczej INERCON Sp. z o.o.

Swoją działalność prowadzimy w oparciu o system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2000

Certyfikat ISO
Zertyfikat ISO

Nasi partnerzy

Realizując strategię specjalizacji, dla zapewnienia naszym Klientom kompleksowości i najwyższego poziomu usług nawiązaliśmy współpracę z podmiotami posiadającymi najlepsze kompetencje w swoich obszarach działalności.

Izba Gospodarcza Polskie Ciepłownictwo
Stowarzyszenie na rzecz promocji Dolnego Śląska
Ogólnopolska Izba Gospodarcza Recyklingu
Leipziger Messe

Kontakt

INERCON sp. z o.o.

Ul. Wiązowa 14
53-127 Wrocław

Tel.: +48-71-787-9759
Fax: +48-71-795-8669
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.